2 Kasım 2008 Pazar

Ladies and Centilmens: Taner ATAR!

Taner atar mı attırır mı "golü" bilmem ama yıllar önceydi... KYK'ya bağlı kıytırık devlet yurdunun en üst katında bir odada elinde akustik gitarı döktürüyordu birşeyler... Muhabbet sürdü falan, gidip akorların olduğu dosyamı almıştım odamdan; sonra bi iki çaldık baktım sağlam çalıyor eleman.. Sonradan öğrenecektim ki bu zat, bağlama da çalıyormuş; meziyeti biraz da ordanmış..

Şu resme bak: sakalsız, tüysüz elemanlar.. İnsan denen şey, 4 yılda bu kadar mı değişir! :W Her zaman kendini geliştirmeye açık ve meğilli biriydi (biliyorum ölmüş gibi konuşuyorum ama hala Aksaray (il) sınırları içinde ikamet ediyor bu pek sağlam dost insan!). Neden bilmem okul zamanında şu anki kadar sık irtibatta olmadığımızı.. Sanırım özlemden oluyor bu; kardeşime bunu sorduğumda "En azından birbirimizi kaybetmedik la" diyordu ve haklıydı.. Tıpkı Qubie gibi.
15 Haziran 2007.. Taner'e ALASKA yolları göründü.. Orada sanırım dört ay kalmıştı, belki de üç buçuk ay.. KİMSE KAÇ BİN DOLAR KAZANDIĞINI TAM OLARAK BİLMİYOR!
(bkz: Abromoviç benzetmesi).


Not: WAT 2009'da soldansay da orada olacak! Ve bu yolda rehber, bu zat olacak..


Özellikle Aksaray'a döndükten sonra şivesi iyice değişen ve bazen ne dediğini anlamakta zorlandığım (şaka lan aidşasldflkaslfdskşlj), "naban, yiyemenk, vb." söylemleriyle yaran / yardıran bu sol kişilik, soldansay için çok çok önemlidir! İyi ki vardır, iyi ki tanımışımdır!


Taner! Seni unutaman! :F

6 yorum:

Shtiriga dedi ki...

nördün hacım sen

skullcan dedi ki...

o zaman alkışlar taner'e ve buranın yeni şekline gitsin!
he ya!

soldansay dedi ki...

[]Shtiriga: nördüm derken başkanım? :F

[]skullcan: he ya! ne güzel oldu di mi abisi :W ne ayrı düştük buralardan senden tria dan

taner atar dedi ki...

hacım ben sana bu jest karşısında susmanın aslında en büyük teşekkür olduğu konusunda geniş bir açıklama yapmıştım tekrar yapıyorum ki ömrümün sonuna kadar kardeşimsin.(bkz. masanın üstündeki kağıt parçası)

taner atar dedi ki...

İMZA : sfklaskdfsjkladfjksdkflkasf Taner ATAR

soldansay dedi ki...

[]taner atar sever atar: olm kağıt parçasını bulduğumda yaşadığım mutluluk, GS'nin UEFA kupasını aldığı günle (17.05.00) karşılaştırılmaz bile, kağıt döver :F